Øvre Eiker Idrettsråd

Øvre Eiker Idrettsråd

Bindeleddet mellom idrettslag og kommune

Rådet

FELLES EPOST TIL RÅDET:       styret@oeir.no

Leder
Knut-Olav Bakkene    958 71 970
knut-olav.bakkene@eb.no

Nestleder
Ingunn Leander Letmolie    924 23 768
ingunn.letmolie@siemens.com

Kasserer
Knut-Olav Bakkene    958 71 970
knut-olav.bakkene@eb.no

Sekretær
Pål Woldstad Hanssen    952 04 484
pal.woldstad.hanssen@bdo.no

Styremedlem
Marit Skretteberg    971 74 272
maritskr@online.no>

Styremedlem
Hanne Lyngaas    977 95 277
halyng@hotmail.com

Styremedlem
Tormod Brenden    976  81 138
tormod.brenden@gmail.com

1. Varamedlem
Stian Berg    950 52 862
stian@bms-as.no

2. Varamedlem og Ungdomsrepresentant
Younes Lasbaa Stengel    468 93 368
lasbaa106@gmail.com

VALGKOMITÉ

Leder
Nina Murphy    988 74 380
vestmurp@hotmail.com

Medlem
Cato Brekke    900 91 958
cato.brekke@technipfmc.com

Medlem
Liv Bruberg Hansen    948 86 414
liv@ecteagles.no

Comments are closed.